fbpx

Uued tuuled SmartGamesi nuputamismängude maailmas

Uued tuuled SmartGamesi nuputamismängude maailmas

Enam kui 25 aastat on Smart olnud pühendunud inspireerivate ja harivate nuputamismängude loomisele. Igal mängul on ainuomane ja uudne mängu mehhaanika ning lähenemine, millede hulgast igaüks leiab endale oma. SmartGamesi mängude teemad on univesaalsed ja sobivad samaaegselt nii poistele kui ka tüdrukutele. Mängu loojad on väga leidlikud ja teevad oma tööd suure kirega ning see peegeldub ka mängudes ning kandub üle mängijatele. Haarates Smardi nuputamismängu, ei saa seda enne käest panna, kui õige lahendus on leitud!

Kõik SmartGamesi mängud on mitme tasemega loogikamängud, mis kuni selle suveni on alati onud mõeldud vaid ühele mängijale. Nüüdsest pole see enam ainult nii ja valikusse on lisandunud 2 põnevat mängu, mis on loodud spetsiaalselt mitemele mängijale:

Kuubi duell on mäng, mis on loodud 2-le mängijale. Tegemist pole lihtsalt kuubiga vaid erikujuliste kuubi detailidega, millest tuleb ehitada kuup. Mängus on 2 värvi: punane ja kollane. Kumbki mängija valib endale värvi ja korda mööda hakatakse paigutama detaile alusele, et ehitada kuubik. Samal ajal tuleb valida strateegia, kas kaitsta või rünnata. Kuid kõige tähtsam on paigutada oma detailid pealepoole, sest võitja on see, kellel on kõige rohkem ruute kolmel avatud küljel.

Vaatamata sellele, et mäng on loodud kahele mängijale, on mänguga kaasas ühele mängijale loodud ülesannete vihik koos 80-ne ülesandega ehk mängida saab ka üksi.

Kavalad Konnad on SmartGamesi esimene kogupere mäng. Nagu nimigi juba ülteb, tulevad siin mängu konnad ja tegevuskoht on õitsvate vesiroosidega kaunis konnatiik. Korraga saab seda mängu mängida kuni 6 mängijat. Iga mängija peab oma konnapere turvaliselt viima üle konnatiigi ning samas takistama teisi mängijaid aga ole valvas, kala võib ehmatada sinu konnad tagasi STARTI!! Kes jõuab oma konnaperega esimesena tiigi teisele kaldale on võitja. Paindlik mõtlemine, nutikas planeerimine ja võimalus vastasmängija plaane nurjata, teeb sellest mängust põneva ja lõbusa väljakutse.

Avasta SmartGamesi mitme mängijaga mängude võlumaa!

 

Jaga seda postitust

Comments (1)

  • nimabi

    Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks.

    04.12.2023 at 11:16 p.l.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga