fbpx

Jõuluvana mänguasjade kool: Vali oma mudilasele sobiv kingitus

Jõuluvana mänguasjade kool: Vali oma mudilasele sobiv kingitus

Jõulutaat on poolel teel! Sa jäta nüüd nutt ja ole hea… ütlevad laulusõnad (isegi kui sa tahaksid, sest selle kõige õigema kingituse valimise stress on suur)! Me läbisime koolituse jõuluvana mänguasjade koolis ja teeme rõõmuga spetsiaalselt sulle mõeldud lühikokkuvõtte. Unusta kingi-stress! Alustame! 

 

Kingitus

Jah! Isegi Jõuluvana leiab, et ideaalse kingituse leidmine mudilasele on keeruline, sest valik on lõputult lai! Niisiis, mida pidada silmas, kui otsida ideaalset kinki oma kõige väiksematele? Mudilased on väga kiired õppijad ja ei jäta oma kallite üllatamist. Selle tõttu eelistab Jõuluvana mänguasju, millega saab mängida mitmel erineval viisil, nii et laps saaks õppida erinevaid asju. Lao- ja ehita mänguasjad on suurepärased, sest nendega õpib laps probleeme lahendama, avastama, loendama, värve tundma ja mängima. Hea näide on SmartMax Start Plus, Nutikas talunik või Tootem.

 

Pakkimine

Jõuluvana päkapikud lausa nõuavad, et: kingitust peab olema ilus vaadata (mõlemal, nii sinul ka sinu väikesel kingisaajal)! Ole loov ja tee ise pakkepaber, või leia selline paber mis on lõbus, julged värvid ja erinevad tegelased. Kasuta pakkepaberit õppematerjalina! Palu lapsel nimetada pakendil olevaid värve või kokku lugeda kõik paberil olevad põhjapõdrad. Tee pakkepaber enamaks kui lihtsalt pakkepaber: kinnita väikesed kujukesed pakkepaela külge lisakaunistusteks, et luua meeleolu pakkemängule.

 

Nautige ühtse perena

Kui kingituste jagamine ja lahti pakkimine on lõpetatud, Jõuluvana rõhutab tõesti pühade kui pere nautimise tähtsust! Võtke aega, et mängida kõik koos. Veenduge, et kingitused oleks mitte ainult rõõmuks lastele, vaid ka kogu perega koos mängimiseks. Julgusta lapsi ehitama keerukamaid konstruktsioone, uuesti ehitama kujundeid või õhuta lapse kujutlusvõimet. Näiteks mängige, et olete loomaia pidajad, kasutades komplekti Minu esimene safari või siis olge rongi piletikontrolörid, mängides mängu Minu esimene rong.

 

Veel inspiratsiooni?

Veel ei ole 100% kindel, mida valida ideaalseks saabuvate pühade kingiks? Ära muretse! Jõuluvana jättis meile nimekirja 2021. aasta kolme kõige populaarsema mänguga. Mänguasjad, mida ei ole ainult tore vaadata vaid aitavad mudilastel arendada oma oskusi  Vaata tema top 3 kingitust siit.

Loo autor: SmartGames

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga