fbpx

Waboba

Waboba

Aktiivseks ajaviitmiseks nii väikestele kui ka suurtele

Waboba on leiutatud Rootsis aga mängitakse kogu maailmas 😊

Need on rõõmsavärvilised ja kvaliteetsed spordivahendid, mis ei jäta kedagi külmaks ja innustavad aktiivsele mängule ning toovad inimesed kokku. Wabobaga on lõbus!
Vii Wabobaga rõõm õue, parki, aeda või tänavale nende aastaringi mängimiseks loodud spordivahenditega. Lihtne pakkida. Lihtne mängida. Nii muudad iga koha mänguväljakuks. Igal ajal – igal pool!
Kas sa mängid piisavalt? Lapsed ja täiskasvanud peaksid mängima vähemalt korra päevas Wabobaga, et tõsta tuju ja üldist heaolu.

Vaata kõiki Waboba mänge

Valikus on palju põnevaid mänge aktiivseks ajaveetmiseks. Soovime, et saaksid mängida nii kaua kui võimalik. Meie tooted on kauakestvad ja kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Valikus on mänge, mida saab mängida nii õhus, maas kui vee peal. Wabobal on vee peal põrkavad pallid, superpõrgetega põrkepallid, silikoonist lendavad taldrikud, lennutatavad silindrid, suured suled õhku loopimiseks ja veel palju muud põnevat.
Vee peal põrkavate pallide perekonnas on erinevaid stiile ja põrkeomadusi, mis sobivad erinevatesse veekogudesse ja erinevatele mängijatele.

Pood

Hulgi ostjatele on meil koostatud hulgimüügi hinnakiri.
Võta meiega ühendust:

Hulgimüük
Tel: (+372) 5860 5581
E-mail: info@aasageko.eu