fbpx

Wild Republic

Wild Republic

Pärisloomade sarnased pehmed mänguloomad


Pakume pea 45 aastase loomade valmistamise kogemusega mänguasjatootja Wild Republicu loomi, linde, roomajaid, veeloomi ja putukaid. Valikus on üle tuhande maailma loomariigi esindaja. Kõik mänguasjad on valmistatud võimalikult pärisloomade sarnased ja tõeliselt ilusad, armsad ning erinevalt paljudest pärisloomadest on kõik mänguloomad paitatavad. Tõeliselt looduslähedased mänguasjad õpetavad lastele looduse ilu ja imesid ning nad tajuvad kui meisterlikult ja kaunilt on looduses kõik harmoonias. Tootjat on tunnustanud oma tubli töö eest ka sellised kuulsad looduse austajad nagu Audubon, National Geographic, The Natural History Museum and RSPB.

WildRepublic pehmed mänguloomad
WildRepublic pehmete mänguloomade kataloog

Võimalikult pärislooma sarnast lemmikut hoides, tekib lapsel lugupidamine ja soov kaitsta ning säilitada loodust ka tulevatele põlvedele. Mänguloom on väga hea võimalus mõistmaks ja tajumaks loodust!

HEAD JA TOREDAD IDEED – MILLE TEOSTAMISEL SAAME ABIKS OLLA!

Juhul kui sul on plaanis astuda sammuke lähemale loodusele ja muuta oma päev, kauplus, lasteaed, kodu või mõni muu tore paik säravamaks ja tuua sinna killuke loodust, siis selleks sobivad suurepäraselt meie pakutavad elutruud mänguloomad. Pärisloomade sarnaste loomariigi esindajatega võid luua lõõgastumiseks päris oma oaasi või puhkepaiga.

Hulgi ostjatele on meil koostatud hulgimüügi hinnakiri.
Võta meiega ühendust:

Hulgimüük
Tel: (+372) 5860 5581
E-mail: info@aasageko.eu

Vaata kõiki Wild Republicu tooteid

Pood

Mõned head mõtted, millest võib abi olla. Oleme oma loomad jaganud:

  • Troopilised linnud – nendega saab kujundada väga eksootilise džunglinurga, linnud on värvikirevad ja uhked.
  • Ohustatud loomad – need on liigid, kes pole enam väga arvukad ja on võetud kaitse alla. Näiteks: krokodill, ninasarvik, lumeleopard, elevant, hüljes, hunt…
  • Veeloomad – siia kuuluvad nii kalad, meduusid, kaheksajalad kui muud toredad veeasukad.
  • Aafrika loomad – lõvid, kaelkirjakud, sebrad ja teised suursugused loomad.
  • Dinosaurused – see on iidne ja alati paeluv temaatika ning ka neist suurtest ja vägevatest loomadest on tehtud väga armsad ja kaisutatavad plüüsloomad