fbpx

Aeg teha pilti! Kolm profi-nõuannet, kuidas teha ideaalset pilti oma väikesest rõõmupallist

Aeg teha pilti! Kolm profi-nõuannet, kuidas teha ideaalset pilti oma väikesest rõõmupallist

Jah, meile meeldivad pildid oma väikestest lastest! Aga oma lastest pildi tegemine võib olla üsna hea väljakutse. Siin on mõned profi nõuanded kuidas teha parim pilt oma silmaterast. Ära muretse, sa ei pea investeerima suuri summasid ja soetama kallist varustust. Sinu nutitelefon saab selle trikiga suurepäraselt hakkama! Kõik sõltub ajastusest ja kompositsioonist.

Oma subjekti armastuse nimel

Lastel peab olema alati võimalus olla see, kes nad on – isegi piltidel. Seega väldi poseerimise pilte. Selle asemel proovi tegevuse pildistamist! Lase neil mängida, naerda, nutta, joosta ringi… Kõige liigutavamad pildid ei ole alati naeratavatest lastest! Andes lapsele võimaluse olla tema ise, saab ta tunda ennast mugavalt kaamera ees. Mõned pildistavad nii, et käed või jalad jäävad kaadrist välja. See jätab veidra mulje (soovitame vältida). Enamustel nutitelefonidel on väga head seaded nagu näiteks Portree, Panoraam… katseta erinevaid funktsioone ja naudi protsessi!

Kõik sõltub perspektiivist ja paigutusest

Aeg teha oma põlved mustaks! Lasku alla oma lapse silmade kõrgusele ja veendu, et lapse silmad oleksid alati teravad sinu piltidel. Lapsega samal tasandil tehtud pildid võimaldavad sul portreteerida enam sidet väikese modelliga. Kui soovid vimkaga pilti, võid mängida perspektiiviga, näiteks seisa toolil. See annab lõbusa efekti. Jälgi, et see oleks turvaline! Vahelduseks proovi pildistada nii, et laps pole pildi keskel. Kasuta ühe kolmandiku reeglit, et teha oma pildid veidi huvitavamaks.

Mine õue

Välja minek on tänuväärne tööriist pildistamiseks! Väljas on sul parem valgus, lapsed saavad mängida vabalt ja lisaks: loodus on parimaks taustaks! Fotograafina seisa seljaga päikese poole, nii saad parima valguse. Mängi värviga! Püüa leida taust, millel on värve, mis sobituvad laste riietega. Aga veendu, et taustal ei oleks liiga palju objekte.

Meie pildil olevale väikesele modellile andsime mängimiseks SmartMax-i Taluloomade komplekti.

Valmis alustama? Anna teada, kuidas pildid välja tulid! Pildista lapsi mängimas meie mängudega ja täägi meid Instagramis

@aasageko või Facebookis @aasageko

Loo autor: SmartGames

Jaga seda postitust

Comments (1)

  • nimabi

    Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks.

    30.11.2023 at 8:13 p.l.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga