fbpx

5 Jõuluvana poolt heaks kiidetud mängu

5 Jõuluvana poolt heaks kiidetud mängu

Mida sina kingid oma lastele?

Käes on aeg jagada rõõmu! Jõuluvana on sulle abiks, et see aeg veelgi rõõmsamaks muuta. Ta jättis meile nimekirja oma viie lemmikmänguga, et inspireerida lapsevanemaid. Need viis mängu, pole ainult lastele toredad mängimiseks, vaid sobivad nuputamiseks ka lastevanematele! Mida sina kingid oma lastele?

 

Ruudolf tahaks samuti seda õuna hammustada!

Amps-amps-amps, Ruudolf – punase ninaga põhjapõder lööks rõõmuga oma hambad sellesse õuna! Õuna tvist ehk Apple Twist on kompaktne nuputamismäng, mis mahub igasse hoiukohta. Kolm näljast õunaussi tahavad süüa sama õuna. Õunausside kuju saab muuta… ja samuti õunast mängulauda. Kas oskad nad väänata õigesse vormi nii, et kõik mahuvad ühte õuna? See loogikamäng nõuab paindlikku mõtlemist! Suurendab lapse iseseisvust. Kokku on 60 ülesannet, mis algavad lihtsamast ja mida edasi, seda keerukamaks läheb. Õuna tvist pakub sulle ajutoitu!

Õuna tvist: 1-e mängija nuputamismäng, vanus 5+

 

Need väikesed pöörased päkapikud on mängu IQ-Numbrid ehk IQ-Digits numbrid lootusetult sassi ajanud. Kas oskad paremini?

See ühe mängijaga nuputamismäng on Jõuluvana abilised täiesti segadusse ajanud. Kas oskad paigutada kõik numbrid mängulauale nii, et ette antud summad klapivad? IQ-Numbrid on unikaalne kompaktmäng, millel on 120 nuputamisülesannet, kergemast kuni päris keerukateni. Kui otsid tõelist väljakutset oma lastele (või iseendale), siis IQ-Numbrid ei vea sind alt!

IQ-Numbrid: 1-e mängija nuputamismäng, vanus 7+

 

Aita pr. Jõulumemmel leida tema kadunud teemant!

Appi! Proua Jõlumemm on kaotanud oma lemmik teemanti! Sisene kaevandusse ja kaeva välja kõik juveelid, et määrata kindlaks punase teemanti asukoht. Kasuta igas ülesandes olevaid vihjeid ja juhtlõngu. Mida sügavamale kaevud, seda enam pannakse sinu välistamisoskus proovile! Teemanti jaht ehk Diamond Quest on põnev 80 ülesandega nuputamismäng. Ülesanded algavad lihtsamast ja mida edasi, seda keerukamaks läheb. Ideaalne mäng, mida mängida kui lapsed on juba uinunud.

Teemanti jaht: 1-e mängija nuputamismäng, vanus 10+

 

Puhkepausidel kogunevad kõik päkapikud, et üheskoos mängida kaardimängu TopSpot

Kogu ka sina oma pere kokku ja pidage koos maha üks põnev kaardimäng. Mängu TopSpot kaardid on erilised, sest kaartides on augud ja sama värvi kaarte kombineerides, saab aukude alla sobitada täppidega kaarte ja nii suurendada ühe kaardi punktide väärtust. Seega ei võida ühte ringi mitte lihtsalt suurema punktide arvuga kaardi omanik, vaid see kes oskab nutikalt oma punkte maksimeerida.

TopSpot: 3-5 mängijat, vanus 8+

 

Siis kui kõik jõuluettevalmistused on tehtud, on paras aeg üheskoos krooksuda!? Ei-ei, hoopis mängida lauamängu Kavalad konnad

Froggit ehk Kavalad konnad on just selline tore mäng, mis liidab erinevas vanuses mängijad ühisesse ja põnevasse seiklusesse. Igal mängijal on oma konnapere, kes tuleb turvaliselt toimetada tiigi vastaskaldale aga see polegi nii lihtne… sest tiigis elab suur kala, kes võib sinu konna tagasi starti ehmatada. Lisaks tuleb olla ettevaatlik, ka kaasmängijad saavad saata sinu konnad tagasi starti.

Kavalad konnad: 2-6 mängijat, vanus 6+

 

Loo autor: SmartGames

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga