fbpx

Mida kinkida jõuludeks?

Mida kinkida jõuludeks?

Jõulud on kohe ukse ees ja mis oleks parem viis oma pere ja sõprade näole naeratuse toomiseks kui mängude kinkimine? Nuputamismängul on imeline jõud, et harida, lõbustada ja inspireerida noori mõtteid. Nendel jõuludel oleme välja valinud laste lemmikmängud, mis kindlasti rõõmustavad teid ja teie väikseid mängijaid. Siin on meie eksklusiivne soovide nimekiri, kus on mõned meie enimmüüdud lauamängud: Kassid ja kastid, Safari Park Jr, IQ-6 Pro, Tornide ehitamine ja meie UUS kahe mängijaga lahing Geeniuse ruut ja Geeniuse täht.

1. Kassid & kastid Ole valmis toredaks meelelahutuslikuks väljakutseks! “Kassid ja kastid” on vaimustav mäng, kus laps saab aidata kassidel leida oma hubase koha kastides. See on mäng, mis mitte ainult ei treeni loogikat, vaid pakub ka tundidepikkust toredat meelelahutust.

Vanus 7 – täiskasvanud

60 väljakutset

Stimuleerib: keskendumine, loogika, planeerimine, probleemide lahendamine ja ruumitaju

2. Safari Park Juunior See väikelaste mäng on olnud väga edukas. Alates imearmsatest loomadest ja erksatest värvidest kuni laste kujutlusvõimeni, mis läheb lendu. See julgustab õppima kujundeid ja selliseid mõisteid nagu vasak, parem, peal, ees ja taga. Kujundite sorteerimine ja tee järgimine stimuleerib väikelapse kognitiivseid oskusi. See on põnev safarikogemus, mis õpetab ruumilist mõtlemist ja planeerimist, samal ajal möirgavalt lõbusalt aega veetes!

Vanus 3+

60 väljakutset

Stimuleerib: keel, paneerimine, probleemilahendus, ruumitaju

3. IQ-6 PRO Nuputamishuvilistele on IQ-6 PRO ülim aju õrritaja. 120 kasvava keerukusega väljakutsega pakub see mäng teie lapsele fantastilist võimalust parandada oma probleemide lahendamise võimeid ja ruumilise mõtlemise oskusi. See on intellekti teekond, mis on pakitud lõbususse ja põnevusse. Kõik ühes kompaktses, kaasaskantavas reisikarbis.

Vanus 6 – täiskasvanu

120 väljakutset

Stiimuleerib: keskendumine, loogika, planeerimine, probleemide lahendamine, ruumitaju

4. Tornide ehitamine Jõua oma tornivirnadega tähtede poole! See mäng esitab mängijatele väljakutse ehitada vertikaalne loss, kasutades 9 pusletükki. See on fantastiline viis loovuse, peenmotoorika ja strateegilise mõtlemise arendamiseks. Vaata, kuidas sinu lapse kujutlusvõime hõljub uutesse kõrgustesse! Klassikaline ajude ragistamine kuningatele ja kuningannadele, noortele ja vanadele!

Vanus 8 – täiskasvanu

80 väljakutset

Stimuleerib: keskendumine, planeerimine, probleemide lahendamine, ruumitaju, visuaalne taju

5. Geeniuse ruut ja Geeniuse täht See on hämmastav uus kahe mängijaga kollektsioon, mis toob kindlasti perele tundidepikkust meelelahutust ja lõbu. Testige oma kiirust ja leidlikkust selle ainulaadse ja lõbusa mänguga. Lõpetasid esimesena? Alusta järgmist mängu kõrgemal tasemel ja jäta konkurent maha! Ole esimene, kes lahendab kõik 5 taset. Sisaldab rohkem kui 60 000 mõistatust, mis on jagatud 5 raskusastme vahel ja millel kõigil on vähemalt 1 võimalik lahendus.

Vanus 6 – täiskasvanu

60 000 väljakutset

Stimuleerib: keskendumine, paindlik mõtlemine, probleemide lahendamine, ruumitaju, kiirus

Loo autor: SmartGames

Jaga seda postitust

Comments (1)

  • Ryder

    Heⅼlo, all is going fine here and ofcourse eveгy one is sharing datа, thɑt’s really good, keep up
    writіng.

    15.12.2023 at 4:04 p.l.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga