fbpx

Kas suudad säilitada külma närvi pingeolukorras?

Kas suudad säilitada külma närvi pingeolukorras?

Escape Room on meil üsna palju populaarsust kogunud ja üle Eesti on kokku veidi üle 80-ne põgenemistoa. Igaüks leiab nende hulgast endale midagi, mis tundub põnev! Mängitakse tavaliselt mitmekesi ja põhiidee on ette antud aja jooksul lahedada üheskoos mõistatusi ning ülesandeid ja pääseda kinnisest ruumist.

Põgenemistoa lauamäng on aga loodud kodus mängimiseks. Kui nuputad, mida põnevat teha koos sõpradega, siis Põgenemistoa mäng on üks hea võimalus. Tunneta põnevust ja naudi põgenemistoa salapära oma enda kodus. Mängus osalevad mängijad ühtse tiimina ja võtmesõna on meeskonnatöö. Kui sa pole varem põgenemistoas olnud, siis ole valmis täiesti uueks kogemuseks. Sa ei kujuta ettegi kui kiiresti 60 minutit hetke kuumuses möödub.

Lauamängus on kokku 3 erinevat põgenemistuba:

1) Vanglast põgenemine
2) Viirus
3) Pommimees

Iga mängu läbimiseks on antud 60 minutit. Mänguga on kaasas kronodekooder, mis aega arvestab ja annab märku millal on õige aeg vihje võtta. Selleks, et mängida läbi kõik 3 mängu, läheb kokku 3 tundi. Mänge ei pea mängima kõiki järjest ja ühe toa läbimise eeldus ei ole see, et oled teise mängu läbi mänginud. Küll aga on soovituslik alustada mängimist lihtsamast mängust ja mida kogenum oled, seda keerukama seikluse võiks võtta. Seega esimeseks proovikiviks soovitame valida Vanglast põgenemise, siis Viiruse ja viimaseks jätta Pommimees.

Kui oled kõik mängud läbi mänginud, siis kasutatud ülesandelehed saab uuesti printida ja võid oma mängu anda sõpradele mängimiseks. Nagu ikka, igaüks saab põgenemistuba lahendada vaid ühe korra, sest teistkordsel mängimisel puudub uudsus ja nuputada pole enam midagi.

Loe veel selle mängu kohta Escape Room Eesti

Edukat põgenemist Sinu meeskonnale!

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga