fbpx

Kolm suurepärast kingiideed mudilastele – Jõuluvana pitsatiga kinnitatud

Kolm suurepärast kingiideed mudilastele – Jõuluvana pitsatiga kinnitatud

Kui oled lugenud kuidas valida parim kingitus oma lapsele, võib sul siiski vaja minna veel veidi inspiratsiooni! Jõuluvana jättis meile nimekirja selle aasta kolme kõige populaarsema magnetkonstruktoriga. Mänguasjad, mis ei ole ainult ilusad vaadata, vaid aitavad mudilastel oskusi arendada. Lisa boonusena: need mängud kasvavad koos sinu laste oskuste arenguga! Kõik SmartMaxi komplektid sobituvad üksteisega ja nii on mängides veelgi lõbusam. See on suuepärane kingiidee!

 

Hääled ja Meeled

Raputa, kõrista ja ehita! Üllata oma pisikest Minu esimese toote seeria magnetmänguga Hääled ja Meeled. SmartMax on välja töötanud 4 erinevat pulka ja palli, igal ühel neist on erinev struktuur, et stimuleerida puudutuse tunnetust. Pallid on loodud erinevate häältega ja kummalegi poole palli on joonistatud erinev nägu, mis annab edasi erinevaid emotsioone; julgustades lapsi väljendama ennast läbi mängu. Raputa pulki ja tekita mõnusa rütmiga muusika!

Hääled ja meeled: vanus 1-3

 

Loomade rong

Rong see sõitis tsuh-tsuh-tsuh.. Kes ütles, et rong sõitis kraavi? Sel korral ei pruugi see sugugi nii minna. Loomade rong on tore magnetkonstruktor kõige pisematele. Esmalt vali detailid, pane osadest kokku vedur ja vagunid, siis pane kokku loomad ja paiguta need vagunitesse ning uhke rong on valmis sõitma. Komplektis on rong, vedurijuht, lõvi ja 2 elevanti. Kokku 25 osaga komplekt inspireerib ja aitab arendada motoorseid oskusi ning soodustab fantaasiat. Hr. Jõuluvanale meeldib väga see rong!

Loomade rong: vanus 1,5 – 5

 

SmartMax Start +

Selle komplektiga saab õppida loendamist, värvide tundmist ja 2/3D ehitamist lõbusalt ning mänguliselt. Pole ime, et SmartMax Start Plus on pääsenud Jõuluvana TOP mängu soovituste nimekirja. Start Pluss komplekt on nüüd uute ja värskete värvidega ja on abiks käe- ja silma koordinatsiooni treenimisel. Väikestele lastele meeldib magnetite tõmbejõud ja tõukumine. Komplektis on 23 erinevat osa. Ehitades saavad lapsed luua järjest keerukamaid konstruktsioone. Mille ehitaksid sina?

SmartMax Start Plus: vanus 1 – 6

 

Loo autor: SmartGames

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga