fbpx

Müügitingimused

E-POE KASUTUSREEGLID JA -TINGIMUSED

Aasageko OÜ veebipoe kasutamisega nõustud ka e-poe kasutusreeglite ja -tingimustega ning annad nõusoleku käituda kasutusreeglite ja -tingimuste kohaselt. Käesolevad kasutusreeglid ja -tingimused on Sinu ja Aasageko OÜ vahelise müügilepingu tingimused.

Soovin Sulle meeldivat külastust!
Ivo Nano
juhatuse liige

VEEBILEHE HALDAJA JA MÜÜJA

Veebipoodi www.aasageko.eu haldab ja müügiga tegeleb Aasageko OÜ (registrikood 11640814). Veebilehe või toodetega seotud küsimustes palun pöörduge Aasageko OÜ poole, saates e-kiri info@aasageko.eu

VEEBIPOEST OSTMINE
1. Vali välja sobiv toode ja vajuta selle juures olevale kollasele nupule “Lisa ostukorvi” ning kaup rändab Sinu virtuaalsesse ostukorvi.
2. Kui soovid osta enam kui ühe toote, tee täpslt nii mitu klikki kollasel nupul “Lisa ostukorvi”, kui mitu toodet soovid. Üleval veebilehe vasakus servas on näha Sinu ostukorv ja selles olevate toodete arv.
3. Ostmise vahepel võid rahulikult kodulehel ringi vaadata ja pakutavate toodetega tutvuda ning kui oled kõik vajaliku oma ostukorvi lisanud, siis vajuta üleval vasakus servas olevale ostukorvi nupukesele.
4. Nüüd näed oma ostukorvi sisu. Siin saad soovi korral kauba kogust muuta ja vajadusel tooteid korvist eemaldada.
5. Järgmisena vali kohaletoimetamise viis: Omniva pakiautomaatSmartPOST pakiautomaat või kaup sinu valitud aadressile ja programm arvutab automaatselt kokku Sinu ostukorvi ja kohaletoimetamise eest tasutava summa.
6. Kauba kohale toimetamiseks on oluline ära täita kliendi andmed. Kulleriga kauba tellimisel on vajalik nimi, aadress, postiindeks, telefon ja e-post. Pakiautomaati tellimisel on olulised andmed nimi, pakiautomaat (vali sobiv loendist), telefon ja e-post.
7. Makseviisidest on Swedbank-i ja SEB klientidel võimalik maksta otse pangalingi kaudu (peale makse sooritamist palun ära unusta vajutamast nupule “TAGASI KAUPMEHE JUURDE”). Teiste pankade klientidele pakume välja võimaluse tasuda ülekandega. Oma valiku kinnitamiseks klikka vastavale kastikesele: “Swedbank alustan maksmist” või “Tasun pangaülekandega”.
7.1 Valides “Tasun pangaülekandega” saadame kaubaarve sulle e-postile ja sa saad arve eest tasuda just sulle sobivas pangas.
8. Kui arve on tasutud, siis toimetame kauba kohale vastavalt valitud kohaletoimetamisviisile 2-4 tööpäeva jooksul.

KAUBA TAGASTAMINE

Tarbijal on Aasageko veebipoest ostetud kaubale alates toote kättesaamisest 14 päevane lepingust taganemise õigus (edaspidi 14 päevane tagastusõigus) vastavalt allpool toodud lepingutingimustele. Tarbija on füüsiline isik, kes on ostnud Aasageko veebipoest kaupa, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.
Tagastamisõigust võib tarbija kasutada põhjust avaldamata.
Ostes Aasageko veebipoest nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

  1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis
  2. Kasutamise väljaselgitamisel järgib Aasageko mõistlikkuse põhimõtet, s.t. kui kauba sobivuse selgitamiseks on vajalik asja kasutamine, siis loetakse seda kasutamata asjaks.
  3. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis
  4. Tagastamisõiguse kasutamiseks toimetama ostetud kauba Aasageko valdusesse või esitama taganemisavalduse e-posti aadressil info@aasageko.eu 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
  5. Nõustuma kandma tagastamiskulud kuni 3€, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellimusele.
  6. Lepingust taganemisel tuleb ostetud toode viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) tagastada.
  7. Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 3 tööpäeva jooksul alates kauba jõudmisest Aasagekosse.

Tagastada ei ole võimalik kiviplokist välja kaevatud dinosauruseid, pakendist välja võetud Plastiliiva
Tarbija tagastusõigus on sätestatud Võlaõigusseaduses.

PRIVAATSUS
Ostja poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele. Erandiks on kauba kohaletoimetamine, kus on vajalik edastada saaja nimi, telefoninumber ja kohaletoimetamise aadress kullerile.

GARANTII
Müügigarantiiks on Aasageko lubadus müüdud defektiga toode tasuta parandada või välja vahetada. Müügigarantii tähtaeg algab kauba vedaja poolt Sinu poolt määratud saaja otsesesse valdusesse andmisest. Müügigarantii annab garantiitähtajal õiguse nõuda defektiga toote tasuta parandamist või parandamise võimatuse või ebaõnnestumise korral selle asendamist. Aasageko parandab või asendab üksnes puudusega asja, mille puudus ei ole tekkinud valest kasutamisest ja on tingitud kauba tootjast või valmistajast. Garantiist tulenevate õiguste kasutamiseks tuleb saata e-kiri info@aasageko.eu. Müügigarantii tähtaeg on 6 kuud ja see kehtib kõigile veebipoest ostetud kaupadele.
Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on tarbijal ka muud seadusest tulenevad õigused.