fbpx

Muffiku ortopeedilised põrandapusled

Muffiku ortopeedilised põrandapusled

MUFFIKU ortopeedilised 3D põranda ruudukesed toovad looduslähedase ja tervisliku paljajalu kõndimise nii lastetuppa kui ka mängutubadesse, koolidesse, lasteaedadesse aga ka lastearstide kabinetti ja füsioteraapiasse.

Erinevad tekstuurid ja nedne kogemine on laste arenguks oluline!

Tänu suurepärastele tulemustele, spetsialistid mitte ainult ei soovita tekstuuriga põrandamatte jalavõlvi tugevdamise, pahkluu õige hoiaku ja hea rühi saavutamiseks, vaid juba olemasolevate probleemide lahendamiseks. Samal ajal kui lapsed mängivad rõõmsavärviliste ja erinevate tekstuuridega mattidel, stimuleerib see lapse rehabilitatsiooni ja lapsed teevad kasulikke harjutusi. Mängumati kasutamine mõjub lastele positiivselt, tervendavalt ja füsioloogiat arendavalt. Valikus on palju erinevaid 3D põrandamatte ja erinevate suurustega komplekte: Muffiku põrandapusle 16 osa ja Muffiku põrandapusle 30 osa, et toetada laste arengut.

Kust on põrandapusle pärit?

Kõik detailid on hoole ja armastusega toodetud Tšehhi väikeses pereettevõttes ja vastavad EL rangetele turvastandarditele ning sobivad mängimiseks ka kõige pisematele (alates 1.a). Põrandaruudukeste materjal on mõnusalt elastne ja loodud tekstuurid looduslähedased.
Lisaks sellele, et Muffiku põrandaplaadid on väga kasulikud, on nendega tore mängida ja lastel ei saa neist kunagi küllalt.

Mida füsioterapeudid ütlevad?

Jalgade „ellu äratamiseks“ on vaja vähe. Jalgu tuleb kasutada. Jalgu tuleb kasutada täpselt nii nagu need on loodud – paljajalu ja maastikul, mis on neile ette nähtud (looduslikud tekstuurid). Oluline on mitmekesisus. Nagu jalutades looduses vahelduvad pinnad kividelt, murule, metsarajale, nii on ka Muffiku detailidel erinevad tekstuurid. Tore harjutus on põrandapusle Mao peal kõnd.

Kasulike harjutuste tegemine pole kunagi varem olnud nii lõbus!

Loo autor Muffik 

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga